Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Ana Sayfa>Phuket Turları
Tur Bulundu

Phuket Turları

Sırala :

Siyam adıyla tarihe etki etmiş, Uzakdoğu Medeniyetinin en karakterli ülkesi Tayland. 

Bangkok'un dünya metropollerine meydan okuyan büyüklüğü, Pattaya'nın çılgın gece yaşantısı, Phuket ve Koh Samui gibi cenneti andıran sahilleri ile Phuket Turlarımız Siz Değerli Misafirlerimize En Uygun Fiyatlar ile Sunulmaktadır. Wtatil Phuket Turu Ekonomik Fiyatlar, Erken Rezervasyon Fırsatları ve Kesin Hareket Tarihleri ile Her Hafta Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor.

 

Tayland Turlarında Neden Wtatil.com ?

* İşinde uzman, severek yapan, Phuket'i ve otelleri görmüş seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik Phuket turlarımız, Phuket operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden Phuket Turlarının en iyi rehberleri Wtatil.com bünyesindedir.

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız Phuket turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

* Bu arada Phuket turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

Phuket Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce Phuket ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

Phuket Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

Devamı
Wtatil.com | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım