Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Ana Sayfa>1 Mayıs Turları
Tur Bulundu

1 Mayıs Turları

Sırala :

1 Mayıs hangi gün? 1 Mayıs ne zaman? 1 Mayıs tatili gibi araştırmalar yapmaya başladıysanız kesinlikle sizin güzel bir tatile ihtiyacınız var.

Roma, Floransa, Venedik'li italya turları mı? Barselona, Madrid, Valensiya'lı İspanya turu mu? Yoksa Rodos, Malta, Maldivler gibi Yurtdışında Denize girelebilecek yerler mi? Yada Küba Havana 1 Mayıs Mitingi mi?

1 Mayıs Tatilinde Ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmet ile Yurtdışı Turlarımızdan dilediğinize gönül rahatlığı ile online rezervasyon yaptırabiliriz.

 

 

1 Mayıs Turlarında Neden Wtatil.com ?

 

* İşinde uzman, işini severek yapan, seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

 

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetlerimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik 1 Mayıs Yurtdışı turlarımız, operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

 

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden 1 Mayıs Turlarımızı en iyi rehberlerimiz ile organize ederiz.

 

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız 1 Mayıs turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

 

* Bu arada 1 Mayıs Yurtdışı turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

 

1 Mayıs Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce operasyon ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

 

1 Mayıs Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

 

Devamı
Wtatil.com | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım